USD  EUR  GBP  AUD  CNY  CAD  CHF  SEK  DKK  JPY  PLN
marmot kurtka
Kup Teraz, Noś Teraz, Zaoszczędź Do 40%
Strona Głowna /  Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Szanuj prywatność naszych gości / klientów, co jest dla nas niezwykle waźne. Traktujemy Twoje bezpieczeństwo w Internecie poważnie. Aby lepiej Ci służyć i aby zrozumieć, w jaki sposób Twoje dane są wykorzystywane w naszej witrynie, poniżej wyjaśniamy naszą politykę prywatności.
1. Informacje, które zbieramy
Uważamy, że ważne jest, aby wiedzieć, jakie typy informacji gromadzimy podczas korzystania z naszej witryny. Informacje obejmują adres e-mail, nazwisko, nazwę firmy, adres ulicy, kod pocztowy, miasto, kraj, numer telefonu, hasło i tak dalej. Zbieramy te informacje na kilka różnych sposobów; na początek używamy plików cookie, które są potrzebne do kompilowania i gromadzenia danych nieosobowych o odwiedzających naszą stronę. Dane osobowe to unikalne informacje, takie jak numer karty kredytowej i numer konta bankowego. Informacje są unikalne dla Ciebie.
2. Wykorzystanie informacji
Pomóż nam uczynić tę stronę łatwiejszą do użycia, ponieważ nie trzeba wprowadzać informacji więcej niż jeden raz.
Pomóż szybko znaleźć informacje, produkty i usługi.
Pomóż nam tworzyć treści na tej stronie, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.
Ostrzegamy Cię o nowych informacjach, produktach i usługach, które oferujemy.
Rejestracja i zamawianie:
Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie nam swojego imienia i nazwiska, adresu wysyłki i fakturowania, numeru telefonu, adresu e-mail i numeru karty kredytowej. Ponadto możemy również poprosić Cię o twój kraj, abyśmy mogli zastosować się do obowiązujących przepisów i regulacji, a my możemy również poprosić o podanie Twojej płci. Tego typu dane osobowe są wykorzystywane do celów rozliczeniowych, do realizacji zamówień, do komunikowania się z Tobą w sprawie zamówienia i naszej witryny oraz do wewnętrznych celów marketingowych. Jeśli napotkamy problem podczas przetwarzania zamówienia, możemy użyć danych osobowych, które nam przekazałeś, aby się z Tobą skontaktować. Adresy e-mail:
Rejestrujesz się, aby złożyć zamówienie i otrzymać bezpłatne powiadomienia promocyjne; powiadomimy Cię, gdy otrzymamy nową markę lub nowy styl produktu; aby uzyskać wspaniałe oferty, wystarczy zarejestrować się w naszym biuletynie e-mailowym. Twój udział w konkursie jest całkowicie dobrowolny i możesz zdecydować, czy chcesz uczestniczyć i ujawniać nam informacje.
3. Bezpieczeństwo prywatności
Nie będziemy sprzedawać (ani wymieniać, ani wynajmować) danych osobowych innym firmom w ramach naszej zwykłej działalności. Korzystamy z najnowszych technologii szyfrowania, a wszyscy zatrudniani przez nas pracownicy muszą podpisać umowę o zachowaniu poufności, która zabrania im ujawniania jakichkolwiek informacji, do których pracownik ma dostęp, innym osobom lub podmiotom. Jakiego rodzaju wiadomość e-mail wysyłasz do klienta?
Wysyłamy treści e-mail do naszych klientów, które mogą obejmować:
Wiadomości transakcyjne, Powiadomienie o wysyłce, Cotygodniowa oferta, Promocja, Aktywność.

Biuletyny i promocje e-mailowe:
Używamy poczty e-mail do przekazywania wiadomości i specjalnych promocji naszym członkom. Jeśli nie chcesz otrzymywać tych wiadomości, możesz kliknąć link rezygnacji z subskrypcji w e-mailu, a otrzymasz natychmiastową subskrypcję bez podania kosztów.
Jak zrezygnować z subskrypcji?
Możesz się wypisać, korzystając z linku z dowolnego biuletynu e-mail lub osobistego ustawienia subskrypcji po zalogowaniu.

Prawa Autorskie ďż˝ 2020 www.skupzabytkowych.pl. Zasilany Przez marmot kurtka